Kullanıcı Sözleşmesi

  1. Taraflar

  Bu Sözleşme ("Sözleşme"), bir tarafta [gizlihesapgorme.com], aşağıda "Şirket" olarak anılacaktır ve diğer tarafta bu hizmetleri kullanmak isteyen kullanıcı ("Kullanıcı" olarak anılacaktır) arasında imzalanır.

  2. Kullanım Şartları

  Kullanıcı, [gizlihesapgorme.com] web sitesini kullanmak için bu Sözleşme'yi kabul etmelidir.
  Kullanıcı, web sitesini kullanmak için aylık ücretlerin geçerli olduğunu ve dijital ürünlerin satın alındığı anda etkinleştiğini ve kanunen geri ödeme yapılamayacağını kabul eder.

  Şirket, sistemin herhangi bir işlem için kesintisiz çalışmasını garanti etmez ve anlık hataların meydana gelebileceğini kabul eder.
  Sisteme zarar verebileceği tespit edilen kullanıcının hesabı sonlandırılır ve ürünü kullanmış kabul edilirse geri ödeme yapılmaz.
  Standart abonelik sonlandırma metni, kişisel kullanım verisi ve izinleri, GDPR izinleri ve sorumluluğunu içerir.

  Şirket, saldırılara ve kimlik hırsızlığına karşı maksimum koruma sağlamayı taahhüt eder, ancak kullanıcıların olası sorunlardan kendilerinin sorumlu olduğunu belirtir.
  gizlihesapgorme.com her profilin gösterileceğini söylemez. Satın alınan üyelik iadesi bu sebep ile yapılmaz.

  MADDE 1 - Temel Koşullar

  1.1 - gizlihesapgorme.com internet sitesine, gizlihesapgorme.com hizmetine veya mobil uygulamalar dahil olmak üzere gizlihesapgorme.com tarafından sunulan herhangi bir uygulamaya (birlikte "gizlihesapgorme.com Hizmeti" olarak anılır.) eriştiğinizde veya bunları kullandığınızda, nasıl eriştiğinize bakılmaksızın, bu kullanım koşullarına ("Kullanım Koşulları") tabi olduğunuzu kabul edersiniz. Bu Kullanım Koşulları yasal haklarınız ve yükümlülükleriniz üzerinde etkilidir. Bu Kullanım Koşullarına tabi olmayı kabul etmiyorsanız, gizlihesapgorme.com Hizmetine erişmeyin ve gizlihesapgorme.com Hizmetini kullanmayın.

  1.2 - gizlihesapgorme.com websitesi ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

  1.3 - gizlihesapgorme.com hizmetinin instagram, facebook vb. sosyal medya siteleri ile hiçbir bağlantısı YOKTUR. gizlihesapgorme.com hizmetleri kullanıcı adı ve şifreniz yada token bilgileriniz aracılığı ile belirtilen sitelerin erişime açık "API" bağlantılarını kullanarak belirtilen hizmetleri sunmaktadır. Olabilecek herhangi bir olumsuzluktan gizlihesapgorme.com sitesi ve hizmetleri sorumlu değildir.

  1.5 - Bazen bu Kullanım Koşullarına ek olarak kendi koşul ve şartları geçerli olan yeni bir özellik sunabiliriz. Bu tür durumlarda, yeni özelliğe ait koşullar, bu Kullanım Koşullarıyla çakışmadığı sürece geçerli olur.

  1.6 - TAHKİM BİLDİRİMİ: ÜYELİKTEN ÇIKMANIZ VEYA AŞAĞIDAKİ TAHKİM KISMINDA BELİRTİLEN BAZI ANLAŞMAZLIK TÜRLERİ HARİCİNDE, SİZİNLE gizlihesapgorme.com ARASINDAKİ ANLAŞMAZLIKLARIN, BİREYSEL TAHKİME TABİ OLARAK ÇÖZÜLECEĞİNİ VE BİR GRUP DAVASI DURUŞMASINA VEYA GRUP ÇAPINDA TAHKİME KATILMA HAKKINIZDAN FERAGAT ETTİĞİNİZİ KABUL EDERSİNİZ.

  1.7 - Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz.

  1.8 - Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, sözleşmemizde belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız.

  1.9 - Kullanıcılar gizlihesapgorme.com Hizmetlerine giriş yaptıklarında hizmetlerin varsayılan otomatik çıkış sürelerinden önce çıkış yapamazlar. Çeşitli gizlihesapgorme.com hizmetlerin varsayılan otomatik çıkış süreleri farklı olabilir bu süre dolduğunda kullanıcı otomatik olarak gizlihesapgorme.com Hizmetlerinden çıkarılacaktır. Kullanıcı bu süre boyunca sistemde kayıtlı kalarak sosyal medya hesabından yapılacak otomatik işlemleri kabul eder.

  1.10 - gizlihesapgorme.com hizmetleri diğer hesapların resimlerini durumlarını paylaşım v.b içeriklerini sizin adınıza beğenebilecek yada takip edebilecektir.

  1.11 - Eğer hesabınız Kötü içeriği beğendiyse, Kötü içeriğe sahip sayfayı beğendiyse yada hoşlanmadığınız yada kötü içeriğe sahip bir kullanıcıyı takip ettiyse içeriğin yada sayfanın beğenmesini kaldırmak size kalmıştır ve sizin sorumluluğunuzdadır.

  1.13 - Eğer kötü içeriği beğenmekten yada takip etmekten çekiniyorsanız bu içerikleri beğenip beğenmediğinizi kontrol edin bu risk tamemen size aittir riske girmek istemiyorsanız gizlihesapgorme.com Hizmetlerini kullanmayın.

  1.14 - gizlihesapgorme.com hizmetlerine giriş yapmak ve kullanabilmek için Facebook, Twitter, Instagram erişim jetonu, yada Facebook, Twitter, Instagram kullanıcı adı ve şifresi gerekebilir bu bilgilerin kullanılacağını bildiğinizi ve kendi rızanızla verdiğinizi kabul edersiniz.

  1.15 - gizlihesapgorme.com kesintisiz hizmet vereceğini garanti edemez ancak sorunsuz çalışabilmesi için elimizden geleni yapacağız.

  1.16 - gizlihesapgorme.com hizmetine giriş yaptığınızda adınıza yapılan işlemlerin, bekleyen arkadaşlık istekleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, etkileri sistemden kaydınız silindiğinde gözükebilir bu istekleri silmek ve etkileri yok etmek sizin sorumluluğunuzdadır.

  MADDE 2 - Çeşitli

  2.1 gizlihesapgorme.com Hizmetini kullanabilmek için en az 18 yaşında olmanız gerekmektedir.

  2.2 gizlihesapgorme.com Hizmeti aracılığıyla şiddet, çıplaklık, kısmen çıplaklık içeren, ayrımcı, yasalara aykırı, ihlal edici, pornografik veya müstehcen fotoğraflar ya da başka içeriklerle ilgili işlem yapamazsınız örneğin bu tür içerikleri gizlihesapgorme.com hizmetleri aracılığıyla beğendiremezsiniz.

  2.3 - Diğer gizlihesapgorme.com kullanıcılarının giriş bilgilerini istemeyeceğinizi, toplamayacağınızı ve kullanmayacağınızı kabul edersiniz.

  2.4 - Hesabınızı ve şifrenizi gizli ve güvende tutmak sizin sorumluluğunuzdadır.

  2.5 gizlihesapgorme.com Hizmetini hiçbir yasa dışı yetkisiz yada propaganda amacıyla kullanamazsınız. gizlihesapgorme.com Hizmetini ve İçeriklerinizi (aşağıda belirtilmektedir) kullanırken telif hakkı yasaları dahil, ancak bununla sınırlı kalmamak kaydıyla yürürlükteki tüm yasa, yönetmelik ve düzenlemelere (federal, eyalet, yerel ve bölgesel) uymayı kabul edersiniz.

  2.6 - Davranışlarınız ve gizlihesapgorme.com Hizmetine gönderdiğiniz veya gizlihesapgorme.com Hizmetinde paylaştığınız veya gösterdiğiniz tüm veriler, metinler, dosyalar, bilgiler, kullanıcı adları, görseller, grafikler, fotoğraflar, profiller, ses ve video klipleri, sesler, müzik eserleri, özgün çalışmalar, uygulamalar, bağlantılar ve diğer içerik ve malzemeler (birlikte "İçerik" olarak anılır) tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

  2.7 gizlihesapgorme.com Hizmetini değiştiremez ve uyarlayamazsınız veya başka bir internet sitesini, gizlihesapgorme.com Hizmetiyle veya https://gizlihesapgorme.com/ 'la ilişkili olduğuna dair yanlış izlenim verecek şekilde değiştiremezsiniz.

  2.8 - Herhangi bir gizlihesapgorme.com kullanıcısına istenmeyen e-postalar, yorumlar, beğenmeler veya diğer türlü ticari veya tacizkar iletişimler (bunlara "spam" da denir) oluşturamaz ve gönderemezsiniz.

  2.9 https://gizlihesapgorme.com/ 'dan önceden yazılı izin almadan, kullanıcı adınızda domain adları veya internet adresleri (URL) kullanamazsınız.

  2.10 - Solucan, virüs, casus yazılım, zararlı yazılım veya diğer her türlü zarar verici veya engelleyici kodu aktarmak dahil, gizlihesapgorme.com Hizmetini, sunucularını veya gizlihesapgorme.com Hizmetine bağlı ağları engelleyemez veya kesintiye uğratamazsınız. gizlihesapgorme.com sayfalarının kullanıcıların tarayıcılarında veya cihazlarında gösterilme ya da görüntülenme şeklini herhangi bir şekilde değiştiren veya engelleyen içerikler ya da kodlar ekleyemezsiniz.

  2.11 - Otomatik yazılım, kod, bot, örümcek, böcek veya kazıyıcı kullanmak dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gizlihesapgorme.com Hizmetinde yetkisiz yöntemlerle hesap oluşturamaz ve bunlarla işlem yapamazsınız.

  2.12 - Herhangi bir sebeple hesabınızda istemediğiniz bir etkinlik gerçekleşirse bu durumu farkedip hesabınızın şifresini değiştirme gibi önlemleri almak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

  2.13 - Başka bir kullanıcının gizlihesapgorme.com Hizmetini kullanmasını veya keyfini çıkarmasını kısıtlamaya çalışmamalısınız ve bu Kullanım Koşullarının veya diğer gizlihesapgorme.com koşullarının ihlal edilmesini teşvik etmemelisiniz ve buna olanak vermemelisiniz.

  2.14 - Bu sitede kullanılan diğer ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.

  2.15 - Bu Kullanım Koşullarının ihlali, https://gizlihesapgorme.com/ 'ın tamamen kendi takdirine bağlı olarak, gizlihesapgorme.com hesabınızın kapatılmasıyla sonuçlanabilir. gizlihesapgorme.com Hizmetinde paylaştığınız İçeriklerin https://gizlihesapgorme.com/

  MADDE 3 - Genel Şartlar

  3.1 https://gizlihesapgorme.com/ Kullanım Koşullarını zaman zaman tamamen kendi takdirimize bağlı olarak değiştirme ("Güncellenmiş Koşullar") hakkımız saklıdır. Güncellenmiş Koşulları gizlihesapgorme.com Hizmetinde yayınlayarak size bildirebileceğimizi ve Güncellenmiş Koşulların yürürlüğe girdiği tarihten sonra gizlihesapgorme.com Hizmetini kullanmanızın (veya makul olarak belirttiğimiz başka bir davranışta bulunmanızın) Güncellenmiş Koşulları kabul ettiğiniz anlamına geleceğini kabul edersiniz. Bu yüzden, gizlihesapgorme.com Hizmetini kullanmadan önce https://gizlihesapgorme.com/ Kullanım Koşullarını ve tüm Güncellenmiş Koşulları gözden geçirmelisiniz. Güncellenmiş Koşullar yayınlandığı tarihte veya Güncellenmiş Koşullarda belirtilen daha sonraki bir tarihte yürürlüğe girer ve o tarih itibariyle gizlihesapgorme.com Hizmeti kullanımınız için geçerli olur. Güncellenmiş Koşulların yürürlüğe girmesinden önce ortaya çıkan anlaşmazlıklar, https://gizlihesapgorme.com/ Kullanım Koşullarına tabi olacaktır.

  3.2 - Herhangi birinin gizlihesapgorme.com Hizmetine erişmesini istediğimiz zaman herhangi bir nedenle reddetme hakkımız saklıdır.

  3.3 - Herhangi bir kullanıcı adının kullanılması hakkını herhangi bir nedenle geri alma hakkımız saklıdır.

  3.4 https://gizlihesapgorme.com/ Kullanım Koşullarını ihlal ettiğini tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlediğimiz İçerikleri veya İçeriklerin bulunduğu hesapları kaldırabiliriz, düzenleyebiliriz, engelleyebiliriz ve/veya izleyebiliriz, ancak bu yönde herhangi bir yükümlülüğümüz yoktur.

  3.5 gizlihesapgorme.com Hizmeti veya gizlihesapgorme.com Hizmetinden aldığınız iletişimlerden üçüncü taraf internet sitelerine veya özelliklerine bağlantılar verilebilir. gizlihesapgorme.com Hizmetindeki görüntülerde veya yorumlarda da üçüncü taraf internet sitelerine veya özelliklerine bağlantılar bulunabilir. gizlihesapgorme.com Hizmetinde ayrıca bizim kontrol etmediğimiz, sahip olmadığımız ve desteklemediğimiz üçüncü taraf içerikleri de bulunmaktadır. gizlihesapgorme.com Hizmetindeki işlevler gizlihesapgorme.com Hizmetiyle üçüncü taraf internet siteleri veya özellikleri arasında etkileşimler olmasına izin verebilir. Buna gizlihesapgorme.com Hizmetini ve gizlihesapgorme.com Hizmetindeki profilinizi üçüncü taraf internet sitelerine veya özelliklerine bağlayan uygulamalar dahildir. Örneğin, gizlihesapgorme.com Hizmetinde bulunan bir özellik, gizlihesapgorme.com Hizmetinden İçerik paylaşmanıza veya İçeriklerinizi bir üçüncü tarafla paylaşmanıza olanak sağlayabilir ve bunlar söz konusu üçüncü tarafın hizmetinde veya uygulamasında herkese açık olarak paylaşılabilir. Bu işlevi kullanmak için genellikle hesabınıza üçüncü taraf hizmetinden giriş yapmanız gerekir ve bu işlemi yaparken karşı karşıya kalabileceğiniz riskler tamamen sizin sorumluluğunuzda olacaktır. https://gizlihesapgorme.com/ 'ın bu üçüncü taraf internet hizmetleri veya içerikleri üzerinde kontrolü yoktur. https://gizlihesapgorme.com/ 'ın bu tür üçüncü taraf hizmetlerinden veya özelliklerinden hiçbir şekilde sorumlu veya yükümlü olmadığını açıkça kabul edersiniz. gizlihesapgorme.com HİZMETİ ARACILIĞIYLA BULDUĞUNUZ ÜÇÜNCÜ TARAFLARLA ARANIZDAKİ İLETİŞİM VE TİCARİ İŞLEMLER TAMAMEN SİZİNLE ÜÇÜNCÜ TARAFIN ARASINDADIR. gizlihesapgorme.com Hizmetini veya gizlihesapgorme.com Hizmetindeki profilinizi üçüncü taraf hizmetleriyle bağlayan uygulamaları (her biri "Uygulama" olarak anılır), tamamen kendi takdirinize bağlı olarak ve karşı karşıya kalabileceğiniz risklerin tüm sorumluluğunu alarak kullanmayı seçebilirsiniz ve söz konusu Uygulama gizlihesapgorme.com Hizmetindeki profilinizle etkileşimde bulunabilir, bağlantı kurabilir veya profilinizdeki bilgileri toplayabilir ve/veya alabilir. Bu tür Uygulamaları kullanarak, aşağıdakileri kabul etmiş olursunuz: (i) Bilgi paylaşmak için bir Uygulama kullanırsan

  3.6 gizlihesapgorme.com Hizmetini kullanmanızdan kaynaklanan tüm veri ücretlerinden sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz.

  3.7 - Kullanıcı profilleri ve fotoğraflar dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gizlihesapgorme.com Hizmetindeki içeriklerin otomatik yöntemlerle taranmasını, çekilmesini, ön belleğe alınmasını veya başka bir şekilde erişilmesini (https://gizlihesapgorme.com/ 'ın açık izniyle bir arama motoru tarafından kullanılan standart arama motoru protokollerinin veya teknolojilerinin bulması haricinde) yasaklarız.

  MADDE 4 - Garanti Reddi

  4.1 gizlihesapgorme.com içerikleri dahil; ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, gizlihesapgorme.com hizmeti "olduğu gibi" ve "tüm hatalarıyla" sunulmaktadır. Yasaların izin verdiği en geniş ölçüde, gizlihesapgorme.com veya ait olduğu ana şirket veya çalışanları, müdürleri, görevlileri veya temsilcilerinden (tümü "gizlihesapgorme.com tarafları" olarak anılır) hiçbiri, (a) gizlihesapgorme.com hizmeti, (b) gizlihesapgorme.com içerikleri, (c) kullanıcı içerikleri veya (d) https://gizlihesapgorme.com/ 'a veya gizlihesapgorme.com hizmeti aracılığıyla bilgi aktarılmasına ilişkin güvenlik ile ilgili olarak açık veya zımni hiçbir beyan veya garanti veya destek vermemektedir. Ayrıca gizlihesapgorme.com tarafları https://gizlihesapgorme.com/ , pazarlanabilirlik, özel bir amaca uygun bulunma, ihlal etmeme, zaptı karşı teminat, özel, ticaret, müdahalesiz kullanım, sistem entegrasyonu ve bilgisayar virüsü içermeme garantileri dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla açık veya zımni her tür garantiyi reddetmektedir.

  4.2 gizlihesapgorme.com tarafları gizlihesapgorme.com hizmetinin hatasız veya kesintisiz çalışacağını, kusurların düzeltil eceğini veya gizlihesapgorme.com hizmetini sunan gizlihesapgorme.com hizmeti veya sunucusunun virüsler dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, zararlı bileşenler içermediğini beyan veya garanti etmez. gizlihesapgorme.com tarafları, gizlihesapgorme.com hizmetinde bulunan bilgilerin (talimatlar dahil) doğru, eksiksiz veya kullanışlı olduğuna dair hiçbir beyanda bulunmaz ve garanti vermez. gizlihesapgorme.com hizmetini kullanmanızdan kaynaklanan risklerin sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul edersiniz. gizlihesapgorme.com tarafları, gizlihesapgorme.com hizmetini kullanmanızın herhangi bir yargı bölgesinde yasal olduğu garantisini vermez ve gizlihesapgorme.com tarafları bu tür garantileri özellikle reddeder. Bazı yargı bölgeleri, zımni veya diğer garantilerin reddini sınırlamakta ve izin vermemektedir, bu yüzden söz konusu yargı bölgesindeki yasaların sizin ve gizlihesapgorme.com koşulları için geçerli olduğu ölçüde, yukarıdaki sorumluluk reddi sizin için geçerli olmayabilir.

  4.3 gizlihesapgorme.com hizmetine erişerek veya gizlihesapgorme.com hizmetini kullanarak, gizlihesapgorme.com hizmetine eriştiğiniz veya gizlihesapgorme.com hizmetini kullandığınız tüm yargı bölgesinde hareketlerinizin yasalara uygun olduğunu beyan ve garanti edersiniz.

  4.4 gizlihesapgorme.com tarafları içerikleri desteklemez ve içeriklere dayanan veya içeriklerden kaynaklanan hiçbir kayıp, hasar, (gerçek, sonuç olarak ortaya çıkan, cezai veya diğer türlü) yaralanma, tazminat, yükümlülük veya diğer her tür sebep ten doğan sorumluluk veya yükümlülükleri özellikle reddeder.

  MADDE 5 - Sorumluluğun Sınırlandırılması; Feragatname

  5.1 gizlihesapgorme.com taraflarının hiçbir koşulda size karşı doğrudan veya dolaylı olarak (a) gizlihesapgorme.com hizmeti; (b) gizlihesapgorme.com içerikleri; (c) kullanıcı içerikleri; (d) gizlihesapgorme.com hizmetini kullanmanız, kullanamamanız veya gizlihesapgorme.com hizmetinin performansı; (e) gizlihesapgorme.com taraflarının veya emniyet birimlerinin sizin veya başka bir tarafın gizlihesapgorme.com hizmetini kullanmasına ilişkin olarak yürüttüğü bir soruşturmayla bağlantılı her tür dava; (f) telif hakkı veya diğer fikri mülkiyet hak sahipleriyle bağlantılı her tür dava; (g) gizlihesapgorme.com hizmetinin çalışmasındaki her tür hata veya kusur veya (h) herhangi bir kullanıcının bilgisayarı, mobil cihazı veya diğer ekipman veya teknolojisinde meydana gelen öngörülebilir olsa da veya gizlihesapgorme.com taraflarına bu tür hasarların olabileceği bildirilmiş olsa bile veya bunları biliyor olmaları gerekse de bir sözleşmenin icra edilmesi sırasında, ihmalkarlıkla, kusursuz yükümlülük veya haksız muamele (tamamı veya bir kısmının ihmalkarlık, mücbir sebepler, telekomünikasyon arızaları veya gizlihesapgorme.com hizmetinin çalınması veya yok edilmesinin neden olması dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) olsa da kar kaybı, itibar kaybı, veri kaybı, işin durması, sonuçların doğruluğu veya bilgisayar arızası veya hatalı çalışması dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla herhangi bir güvenlik ihlalinden veya herhangi bir virüs, böcek, kurcalama, sahtekarlık, hata, kusur, kesinti, arıza, çalışma veya aktarma gecikmeleri, bilgisayar hattı veya ağ arızaları veya diğer her türlü teknik hatadan veya diğer hatalı çalışmalardan kaynaklanan her tür hasar dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, bunlarla ilgili olan hiçbir kayıp veya hasar için (her tür doğrudan, dolaylı, ekonomik, örnek niteliğinde, özel, cezai, arızî veya sonuç olarak ortaya çıkanlar dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) yükümlülüğü yoktur. gizlihesapgorme.com taraflarının size veya başka birine karşı hiçbir suretle ölüm veya kişisel yaralanma dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla kayıp, hasar veya yaralanma için yükümlülüğü yoktur.

  5.2 https://gizlihesapgorme.com/ 'in hareketleri veya kusurlarından kaynaklanan hasar, kayıp veya yaralanmaların olması halinde, varsa, uğradığınız zararın telafi edilemeyecek olduğunu veya gizlihesapgorme.com taraflarına ait veya onlar tarafından kontrol edilen hiçbir internet sitesi, hizmet, mülkiyet, ürün veya diğer içerikten faydalanmayı engelleyen bir mahkeme emri almaya hak kazanmanız için yeterli olmadığını ve gizlihesapgorme.com taraflarına ait veya onlar tarafından kontrol edilen hiçbir internet sitesi, mülkiyet, ürün, hizmet veya diğer içeriğin geliştirilmesini, üretilmesini, dağıtımını, reklamının yapılmasını, gösterilmesini veya bunlardan faydalanmayı engelleme veya kısıtlama hakkınızın olmayacağını kabul edersiniz.

  5.3 - Üçüncü şahıslara ait faaliyetler, içerik, bilgi veya verilerden gizlihesapgorme.com sorumlu değildir; bizi, direktörlerimizi, memurlarımızı, çalışanlarımızı ve aracılarımızı, bilinen veya bilinmeyen, herhangi bir üçüncü şahsa karşı açmış olduğunuz bir dava konusundan doğan veya bu tür bir dava konusuyla ilişkili herhangi bir talepten ve hasardan ibra edersiniz.

  1. Parties

  This Agreement ("Agreement") is entered into between, on the one hand, [gizlihesapgorme.com], hereinafter referred to as the "Company," and, on the other hand, the user ("User") who wishes to use these services.

  2. Terms of Use

  The User must accept this Agreement to use the [gizlihesapgorme.com] website.
  The User acknowledges that monthly fees apply for using the website and that digital products become active upon purchase, with no legal right to a refund.

  The Company does not guarantee uninterrupted operation of the system and acknowledges the possibility of occasional errors.
  In the event that a user is determined to have caused harm to the system, their account will be terminated, and no refund will be provided if product usage is confirmed.

  The standard subscription termination text includes personal usage data and permissions, GDPR consents, and liability.
  The Company commits to providing maximum protection against attacks and identity theft but specifies that users are responsible for any potential issues.


Geri